Scame Büyümeye Devam Ediyor

Scame Büyümeye Devam Ediyor

Scame, hızla büyüyen e-mobilite sektöründe üretim ve satış yapısını daha da güçlendiriyor.

4 Mayıs 2021’de Scame, elektrikli araç için şarj sistemlerinin üretimi yapan Portekizli şirket Magnum Cap’ in %85’inin satın alınmasını tamamladı.

Magnum Cap’in satın alınması, Scame’nin yirmi yılı aşkın süredir (İlk olarak farklı bir mobilite konseptine inanan ilk şirketler arasında olan Scame, 1999’da elektrikli araçları şarj etmek için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş dünyadaki ilk konektörü sunmuştur.) başarıyla faaliyet gösterdiği elektrikli araç şarj sistemleri ve altyapıları sektöründeki lider rolünü daha da güçlendirmeyi amaçlayan daha geniş stratejisinin bir parçasıdır.

Burada amaç, mevcut satış ağlarını güçlendirme açısından bariz ticari faydaların ötesinde, paydaşlara hizmetin sürekliliğini garanti etmek ve ilgili konular açısından güçlü bir sinerji yatmaktadır.

Önümüzdeki yıllarda ise Scame firması bu teknolojiyi daha büyük bir kararlılıkla takip etmeyi planlamakta, değişimi yaşamadan yönetmeyi, araştırma ve geliştirme açısından mevcut yetenekleri sayesinde pazarın ihtiyaçlarını önceden tahmin etmeyi amaçlamaktadır.

Ayrıca Scame, E-mobilite için eksiksiz bir son teknoloji ürünü çözümler yelpazesi de dahil olmak üzere, dünya çapında bir EV şarj cihazı oyuncusu olarak liderliği ve güçlü konumu pekiştirmektedir.